Problemy z ładowaniem iPada mini 6 po aktualizacji do iPadOS 15.5

przez Eryk

iPadOS 15.5 został wydany kilka tygodni temu i najwyraźniej powoduje problemy z ładowaniem w połączeniu z iPadem mini 6. W międzyczasie doniesienia piętrzą się na różnych forach internetowych (w tym tu i tam), a Apple zasygnalizowało, że bada sytuację i udostępni aktualizację poprawiającą błędy.

problemy z ładowaniem iPada mini 6

problemy z ładowaniem iPada mini 6 po aktualizacji do iPadOS 15.5

Apple bada problemy z ładowaniem iPada mini 6 w połączeniu z systemem iPadOS 15.5. Proces ładowania zatrzymuje się z niewyjaśnionych przyczyn i nie jest kontynuowany.

W liście do autoryzowanych serwisów Apple, który udostępnia kolegom Macrumors, producent z Cupertino stwierdza, że jest świadomy, iż niektórzy użytkownicy zgłaszają, że najnowszy iPad mini „nie jest w stanie się naładować” po aktualizacji do iPadOS 15.5. Jako rozwiązanie tymczasowe, Apple zaleca ponowne uruchomienie urządzenia. Jednocześnie Apple sygnalizuje, że pracuje nad aktualizacją poprawiającą błędy.

Apple wyraźnie stwierdza, że sprzętowa wymiana iPada lub jego baterii nie rozwiąże problemu i potwierdza, że jest to problem czysto programowy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej