Apple Car: Hyundai potwierdza rozmowy z Apple

przez Eryk

W nocy do dziś pojawiła się plotka, że ​​Apple prowadzi rozmowy z Hyundaiem w celu omówienia produkcji tak zwanych Apple Cars. Co ciekawe, Hyundai skomentował plotki.

Apple Car: Hyundai potwierdza rozmowy z Apple

Plotki o samochodzie Apple nie są nowe. Tego wieczoru kilka azjatyckich publikacji donosiło, że Apple prowadzi rozmowy z Hyundai Motor Group w celu omówienia produkcji samochodu Apple. Apple planuje współpracować z Hyundai w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych i opracowywania akumulatorów ze względu na olbrzymie koszty technologii i wymagane zaplecze produkcyjne.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się delikatne oznaki, że Apple rozmawia z kilkoma dostawcami i partnerami produkcyjnymi na całym świecie na temat Apple Car. Nic więc dziwnego, że Apple negocjuje również z Hyundai Motor Group. Co nas jednak zaskakuje, że Hyundai potwierdza ten fakt.

W oświadczeniu, które otrzymali koledzy z CNBC, Hyundai potwierdził, że trwają rozmowy z Apple.

„Rozumiemy, że Apple rozmawia z wieloma światowymi producentami samochodów, w tym z Hyundai Motor. Ponieważ dyskusja jest na wczesnym etapie, nic nie zostało jeszcze postanowione ”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej