Apple Car zostanie zaprezentowany w 2021 roku

przez Eryk

Kiedy pojawiły się pierwsze plotki o samochodzie Apple’a ? To było co najmniej kilka lat temu i od tamtej pory plotki zmieniły się od czasu do czasu, więc tak naprawdę nikt nie wie dokladnie, co zamierza Apple. Teraz plotki znów nabieraja tempa. Jednak takie plotki, że Apple Car wyprzedza pierwotny harmonogram Apple o kilka lat, należy traktować z ostrożnością.

Apple Car w 2021 roku

Economic Daily News donosi, że Apple Car wyprzedza harmonogram Apple o co najmniej dwa lata i ma zostać ujawniony w trzecim kwartale 2021 roku. Raport twierdzi, że tajwańscy dostawcy zwiększają produkcję, aby dostarczyć komponenty do samochodu Apple do Apple i jego partnerów produkcyjnych w drugim kwartale 2021 roku.

Mówi się też, że Apple testuje już dziesiątki prototypów na ulicach Kalifornii. W rzeczywistości od 2017 roku Apple ma pozwolenie na testowanie autonomicznych samochodów w publicznych salonach. SUV-y Lexusa ze skanerami LiDAR były już obserwowane.

Podczas gdy wielu ekspertów mówi o wprowadzeniu Apple Car w latach 2023-2025 – w tym analityk Ming Chi Kuo – EDN odnosi się do nieokreślonego menedżera tajwańskiego dostawcy.

Trudno ocenić, w jakim stopniu plotki są prawdziwe, czy nie. Nasze przeczucie mówi, że Apple nie wprowadzi własnego samochodu na rynek w przyszłym roku. Czasami plotka głosi, że Apple pracuje nad własnym autonomicznym samochodem. Czasami mówiono, że Apple tylko rozwija oprogramowanie, a czasami mówiło się, że Apple martwi się systemami autonomicznymi. Niedawno powiedziano, że John Giannandrea, starszy wiceprezes Apple ds. Uczenia maszynowego i strategii sztucznej inteligencji, jest teraz odpowiedzialny za projekt samochodowy Apple. Jeśli plotki są choćby odrobinę prawdziwe, uważamy, że najprawdopodobniej Apple zaoferuje pierwszą premierę Apple Car w nadchodzącym roku, a produkt pojawi się w 2022 lub 2023 roku.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej