Apple Card zyskuje opcję rocznych wydatków w najnowszej wersji beta systemu iOS 14.2

przez Eryk
0 komentarzy
Jak wspomniano na Reddit, druga wersja beta deweloperska iOS 14.2 wprowadza nową opcję historii rocznych wydatków dla karty Apple Card, umożliwiając posiadaczom kart sprawdzenie, ile wydali z kartą w bieżącym roku kalendarzowym. Wydatki na Apple Card były wcześniej ograniczone do podsumowań tygodniowych lub miesięcznych. Dostęp do nowej opcji rocznej można uzyskać, otwierając aplikację Wallet, dotykając karty Apple Card i dotykając pasków aktywności poniżej salda karty. Począwszy od drugiej wersji beta dla programistów iOS 14.2, u góry znajdują się trzy zakładki z przeglądami tygodnia, miesiąca i roku. Roczne podsumowanie pokazuje również, ile Daily Cash użytkownik zarobił dzięki karcie Apple Card w bieżącym roku kalendarzowym.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej