Apple Card zyskuje opcję rocznych wydatków w najnowszej wersji beta systemu iOS 14.2

przez Eryk
Jak wspomniano na Reddit, druga wersja beta deweloperska iOS 14.2 wprowadza nową opcję historii rocznych wydatków dla karty Apple Card, umożliwiając posiadaczom kart sprawdzenie, ile wydali z kartą w bieżącym roku kalendarzowym. Wydatki na Apple Card były wcześniej ograniczone do podsumowań tygodniowych lub miesięcznych. Dostęp do nowej opcji rocznej można uzyskać, otwierając aplikację Wallet, dotykając karty Apple Card i dotykając pasków aktywności poniżej salda karty. Począwszy od drugiej wersji beta dla programistów iOS 14.2, u góry znajdują się trzy zakładki z przeglądami tygodnia, miesiąca i roku. Roczne podsumowanie pokazuje również, ile Daily Cash użytkownik zarobił dzięki karcie Apple Card w bieżącym roku kalendarzowym.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej