Apple Care+: Ceny dla iPhone 13 / korekta cen dla iPhone 12

Po keynote na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów, których Apple nie przekazało na wydarzeniu. Jedna z nich dotyczy Apple Care+, niektóre naprawy będą teraz tańsze - dobrze przeczytaliście.

przez Eryk

Dostosowanie cen dla Apple Care+

Korekta ceny usługi AppleCare+ oznacza, że zwykle jest ona droższa. Tym razem jednak będzie taniej, ale tylko w przypadku wybranej naprawy i tylko dla iPhone’a 12 lub iPhone’a 13. Jeśli będziecie musieli wymienić pękniętą tylną obudowę, to w USA zapłacicie tylko 29,00 dolarów amerykańskich – zakładamy, że około 39,00 euro.

zjecie:apple

Wynika to najprawdopodobniej z nowej procedury naprawczej. Apple już zmienił tę procedurę jakiś czas temu i teraz jest w stanie wymienić ramkę i tylną obudowę. Jednak wyświetlacz, wnętrze iPhone’a i aparat muszą być nienaruszone.

Plan AppleCare+ oferuje dodatkowy poziom zabezpieczenia przed kradzieżą

Coś jeszcze przykuło naszą uwagę. Cena AppleCare+ pozostała bez zmian, ale pojawiła się nowa opcja: Osoby, które chcą dodatkowo zabezpieczyć swojego iPhone’a przed kradzieżą, mogą teraz wybrać nową usługę AppleCare+ w cenie 289,00 euro, czyli 14,49 euro miesięcznie.

W przypadku zgubienia lub kradzieży firma pobiera opłatę za usługę w wysokości 129,00 EUR, a przeszkody mogą być wysokie. Zazwyczaj zgłoszenie zagubienia lub kradzieży jest składane na policji, a następnie weryfikowane przez Apple. Ponadto, wyszukiwanie iPhone’a musi być aktywne w momencie kradzieży lub zgubienia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej