Apple Fitness +: obecnie dostępnych jest prawie 300 treningów

przez Eryk

Apple Fitness+ pojawił się w zeszłym miesiącu wraz z wydaniem iOS 14.3, iPadOS 14.3, watchOS 7.2 i tvOS 14.3. Subskrypcja fitness nie jest obecnie dostępna dla polskich użytkowników, ale tylko w kilku krajach. Obecnie dla subskrybentów dostępnych jest prawie 300 treningów.

zdjecie:apple

Apple Fitness +: obecnie dostępnych jest prawie 300 treningów

Pandemia COVID-19 i związane z nią ograniczenia sprawiają, że kursy sportowe online, subskrypcje fitness itp. Są bardzo popularne. Jednak Apple nie tylko zdecydowało się na rozwój Apple Fitness + wraz z pojawieniem się koronawirusa, ale trochę wcześniej.

Na początku nowego tygodnia Apple dodał do Fitness + ponad dwa tuziny nowych treningów wideo. W ten sposób firma kontynuuje swoje ambicje, aby co tydzień rozszerzać usługę abonamentową.

W najnowszym motywacyjnym filmie wprowadzającym trener Bakari przedstawia nowe treningi w następujący sposób:

W Fitness + właśnie odblokowano ponad dwa tuziny treningów, takich jak 30-minutowy trening Sama na bieżni, który stanowi wyzwanie dla Twojej wytrzymałości, niezależnie od tego, czy chodzisz, czy biegasz. Do treningu, który nie wymaga żadnego sprzętu, prowadzę 10-minutową lekcję czterech ruchów całego ciała. Każdy ruch jest inspirowany różnymi sportami, takimi jak koszykówka i piłka nożna, które idealnie pasują do piosenki „No Hands” Waka Flocka Flame. To nowość w Fitness +, dzięki której możesz zamknąć pierścienie. Zaczynajmy!

W sumie Apple dodało 26 nowych treningów Fitness +, które obejmują wszystkie kategorie wideo, w tym jazdę na rowerze, siłę, jogę, HIIT, rdzeń, taniec, bieżnię, uważne ochłonięcie i wiosłowanie. Łączna liczba treningów w katalogu Fitness + wzrosła w ten sposób do 293.

Fitness + kosztuje 9,99 euro miesięcznie lub 79,99 euro rocznie. Usługa może być udostępniana maksymalnie 5 członkom rodziny i jest również częścią Apple One.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej