Apple Fitness+ otrzymuje dedykowane nagrody w iOS 16

przez Eryk

iOS 16 posiada teraz dedykowane nagrody dla treningów Apple Fitness+, od wersji trzeciej bety deweloperskiej.

W systemie iOS 15 nagrody za aktywność zdobywa się, realizując określone wyzwania, takie jak pobicie nowego rekordu pierścienia ruchu, doskonały tydzień ćwiczeń lub osiągnięcie 100 celów ruchu. Nagrody można zdobywać zarówno z treningami Fitness+, jak i bez nich, ale w iOS 16 Apple oferuje użytkownikom nowy sposób nagradzania osiągnięć Fitness+.

Apple Fitness+
zdjecie: apple

Apple Fitness+ otrzymuje dedykowane nagrody w iOS 16

Nowe nagrody, dodane w trzeciej becie deweloperskiej systemu iOS 16, odnoszą się do konkretnych treningów Fitness+ oraz kategorii i można je rozpoznać po ich unikalnym kształcie.

Nie jest jeszcze jasne, ile nagród Fitness+ jest do zdobycia, jednak serwis MacRumors zauważył nowe nagrody za ukończenie kamieni milowych w treningach Fitness+, zarówno pod względem łącznej liczby treningów we wszystkich kategoriach, jak i w poszczególnych kategoriach, passy treningów Fitness+ oraz najlepszych treningów dla poszczególnych kategorii, a także nagrody za ukończenie po raz pierwszy nowej kategorii treningów Fitness+.

Nagrody są dostępne wstecznie dla ukończonych treningów Fitness+, które spełniły kryteria nagrody, ale użytkownicy mogą nie widzieć nowych nagród na swoich urządzeniach do czasu ukończenia kolejnego treningu Fitness+.

Oprócz nowych nagród Fitness+, Apple dodało także nowe standardowe nagrody za przebiegnięcie kolejnych dystansów, zaczynając od pięciu kilometrów.

Oprócz nowych nagród za aktywność, iOS 16 przynosi aplikację Fitness wszystkim użytkownikom iPhone’a, nawet jeśli nie używają Apple Watch, pozwalając im ustawić dzienny cel ruchu i zobaczyć, jak prowadzone przez nich aktywne ćwiczenia pomagają zamknąć pierścień Ruchu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej