Apple informuje, że iMessage ma obecnie problemy, użytkownicy zgłaszają błędy w wysyłaniu wiadomości

przez Eryk
0 komentarzy

Strona stanu systemu Apple zgłasza obecnie błąd z usługą iMessage. Przez ostatnie kilka godzin Apple informuje, że „użytkownicy mogą nie mieć dostępu do tej usługi”.

iMessage

iMessage ma obecnie problemy

Na podstawie niektórych raportów czytelników w mediach społecznościowych, część użytkowników nie jest obecnie w stanie wysyłać wiadomości iMessage do swoich znajomych. Użytkownicy mogą również otrzymać ekran logowania do Apple ID, ponieważ serwer uwierzytelniania jest tymczasowo niedostępny.

Jako użytkownik, nie można wiele zrobić oprócz spróbować na innym urządzeniu i / lub czekać na Apple, aby usunąć problemy backendu.

W interfejsie iMessage wiadomości z niebieskim dymkiem, które nie udaje się wysłać, są oznaczone czerwoną etykietą „Nie dostarczono” w rozmowie. Możesz spróbować stuknąć w dymek, aby spróbować ponownie wysłać wiadomość.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej