Apple Music dodaje animowane okładki albumów w iOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1

przez Eryk

Apple przygotowuje się do publicznego udostępnienia iOS 14.3 na nadchodzących dniach, to wprowadza teraz nową funkcję dla subskrybentów Apple Music. Użytkownicy korzystający z najnowszej wersji beta iOS zauważyli, że w Apple Music jest teraz dostępnych kilka albumów z animowaną grafiką.

Firma dodała już kilka animacji do grafik polecanych playlist w Apple Music podczas opracowywania iOS 14, ale nic się nie zmieniło w przypadku poszczególnych albumów – przynajmniej na razie.

Apple Music dodaje animowane okładki albumów w iOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1

Według czytelnika 9to5Mac, Apple eksperymentuje z animowaną grafiką albumów w Apple Music z iOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1, który jest obecnie dostępny tylko dla programistów i beta testerów. Udało nam się potwierdzić, że istnieją już albumy z animowaną grafiką i że są one dostępne wyłącznie dla systemów iOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1.

Możesz zobaczyć nową animowaną grafikę w akcji w albumach takich jak Pearl Jam’s Gigaton i Big Sean’s Detroit 2, jeśli masz już na swoich urządzeniach iOS 13.4, iPadOS 13.4 lub macOS Big Sur 11.1. Podczas gdy na iPhonie animowane grafiki zajmują połowę ekranu, mają taki sam rozmiar jak zwykłe okładki albumów na iPadzie i Macu.

Oto krótki film przedstawiający nowe animowane okładki albumów w Apple Music:

Nie jest jasne, które inne albumy Apple zdecydowało się promować za pomocą tej nowej funkcji, ale animowana grafika prawdopodobnie będzie dostępna dla głównych wydań albumów w przyszłości.

Oczekuje się, że iOS 14.3 będzie publicznie dostępny na początku przyszłego tygodnia.

via 9to5Mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej