Apple Music otrzymuje funkcję autoodtwarzania

Apple Music w Beta 2 dla macOS Big Sur 11.3 otrzymuje funkcję autoodtwarzania.

Aktualizacja macOS 11.3 ma w swoim bagażu różne innowacje. W Safari jest więcej opcji dostosowywania, aplikacje na iPhone’a i iPada są jeszcze lepsze na komputerach Mac z M1, są nowe funkcje dla aplikacji Przypomnienia i Apple Music, użytkownicy mogą grać w swoje ulubione gry za pomocą najnowszego bezprzewodowego kontrolera Xbox Series X lub Sony Kontroler bezprzewodowy DualSens i macOS Big Sur 11.3 oferują również pełną obsługę par stereo HomePod.

Jak się okazuje, Beta 2 oferuje kolejną nową funkcję. Konkretnie chodzi o funkcję autoodtwarzania znaną z iPhone’a czy iPada, która trafi również na Maca z macOS 11.3. Na czym polega funkcja autoodtwarzania? Dzięki funkcji autoodtwarzania masz możliwość odtwarzania podobnych tytułów na końcu kolejki muzycznej, na końcu listy odtwarzania itp.

Twitter

Wczytując tweeta, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Twitter.
Dowiedz się więcej

Wczytaj tweet

Wraz z aktualizacją do iOS 14.5 i iPadOS 14.5, Apple dba również o aplikację muzyczną i wdraża różne innowacje. Otrzymujesz nowe gesty przesuwania w albumach i listach odtwarzania, są nowe wyskakujące menu, możesz łatwo udostępniać teksty piosenek i alternatywny odtwarzacz muzyki można wybrać za pomocą Siri. Ten film daje wam wglad do tego.

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *