Apple Music skraca darmowy okres próbny do 1 miesiąca

przez Eryk

Apple wprowadziło w tym tygodniu zmiany w Apple Music, zmniejszając początkową ofertę darmowego okresu próbnego z trzech miesięcy do jednego miesiąca. Trzymiesięczny okres próbny pomógł odróżnić Apple Music od konkurentów takich jak Spotify, gdy serwis wystartował w 2015 roku. Teraz Apple zdecydowało się zaoferować ogólny standard branżowy, czyli jeden miesiąc za darmo. To, czego jednak konkurencja wciąż nie może zaoferować, to 6 darmowych miesięcy, które wciąż dostajesz, gdy kupisz AirPods, HomePod (mini) lub słuchawki Beats.

Apple Music skraca darmowy okres próbny do 1 miesiąca

Apple Music skraca darmowy okres próbny do 1 miesiąca

Tymczasem na stronie Apple Music widnieje informacja, że wszyscy nowi użytkownicy otrzymują miesiąc darmowego dostępu do usługi. Po tym miesiącu taryfa zostanie automatycznie przedłużona o pełną cenę 9,99 euro miesięcznie, jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana.

Skrócenie darmowego okresu próbnego dotyczy wszystkich krajów, w których Apple Music jest dostępne. Usługa ta jest dostępna w ponad 150 krajach na całym świecie. Fakt, że Apple skraca teraz okres próbny, jest dla nowych klientów przykre, ale było to do przewidzenia.

Otrzymaj 6 miesięcy Apple Music za darmo

Na szczęście nic nie zmieniło się w innych ofertach Apple. Nadal możesz więc dostać 6 miesięcy Apple Music za darmo, jeśli kupisz AirPods, HomePod (mini) lub parę słuchawek Beats. Oferta jest ważna przez ograniczony czas i dla nowych subskrybentów Apple Music, jak podaje Apple.

Urządzenia kwalifikujące się do oferty:
Do 6 darmowych miesięcy kwalifikują się wszystkie słuchawki AirPods (2. i 3. generacji), AirPods Pro, AirPods Max, HomePod mini, HomePod, Beats Fit Pro, Beats Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro i Beats Solo Pro. Słuchawki AirPods (1. generacji), Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, Beats EP i Beats Flex nie kwalifikują się do zestawów.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy podłączyć lub sparować AirPods and co. z urządzeniem Apple z najnowszą wersją iOS lub iPadOS. Oferta musi zostać zrealizowana w aplikacji Apple Music w ciągu 90 dni od pierwszego połączenia lub sparowania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej