Apple Music Spatial Audio otrzyma dynamiczne śledzenie ruchu głowy już jesienią

przez Eryk

Apple obecnie wprowadza dźwięk przestrzenny i bezstratny dla Apple Music, oferując subskrybentom bardziej wciągające i wyższej jakości doznania dźwiękowe. Jeszcze w tym roku Apple wprowadzi dynamiczne śledzenie ruchów głowy do utworów z katalogu Apple Music.

Apple Music Spatial Audio otrzyma dynamiczne śledzenie ruchu głowy już jesienią

Apple Music Spatial Audio otrzyma dynamiczne śledzenie ruchu głowy

Z sekcji FAQ w nowo zaktualizowanym dokumencie wsparcia Apple:

Czy dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy będzie dostępny w muzyce?

Z radością informujemy, że dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy pojawi się jesienią w Apple Music. Dynamiczne śledzenie ruchów głowy zapewnia jeszcze bardziej wciągające doświadczenia związane z dźwiękiem przestrzennym. Ożywia muzykę, dostarczając dźwięk, który dynamicznie dostosowuje się do Twoich ruchów głową. Dźwięku przestrzennego z dynamicznym śledzeniem głowy możesz doświadczyć na słuchawkach AirPods Pro i AirPods Max z kompatybilnym iPhone’em lub iPadem.

Teledyski Apple Music z włączonym dźwiękiem przestrzennym już obsługują dynamiczne śledzenie głowy w ten sposób, ale biorąc pod uwagę, że w przypadku słuchania ścieżek dźwiękowych nie ma elementu wizualnego, Apple prawdopodobnie ma na myśli inną implementację, która nada wrażeniom słuchowym więcej głębi. Pojedyncze instrumenty i efekty mogą pozostać na swoim miejscu w wirtualnej scenie dźwiękowej, gdy obrócisz głowę, przywołując tym samym wrażenie przebywania na widowni podczas koncertu na żywo.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej