Apple Music teraz na telewizorach LG Smart TV

Apple Music działa teraz także na Smart TV od LG. Odpowiednią wersję aplikacji można już pobrać i zainstalować w sklepie z aplikacjami dla telewizorów LG. To otwiera kolejną platformę dla Apple.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple Music jest teraz odtwarzane na jeszcze jednym typie urządzenia. Usługa strumieniowania Apple może być teraz używana również na modelach Smart TV firmy LG, Apple i LG ogłosiły dziś w komunikacie prasowym. Zawiera ono następujące stwierdzenie:

Od dziś klienci firmy LG Electronics (LG) na całym świecie mogą korzystać z usługi Apple Music na telewizorach LG Smart TV, zapewniając sobie doskonałe wrażenia słuchowe i rozrywkowe.

Apple Music teraz na telewizorach LG Smart TV
Photo by Brett Jordan on Pexels.com

Apple Music na telewizorach LG Smart TV z systemem WebOS 4 lub nowszym

Podobnie jak w przypadku innych modeli Smart TV, na przykład tych od Samsunga, istnieją również wymagania systemowe dla LG.
Aplikacja Apple Music, dostępna już teraz w sklepie LG Content Store dla telewizorów LG Smart TV z systemem webOS 4.0 lub nowszym, zapewnia subskrybentom dostęp do ponad 90 milionów utworów bez reklam, ponad 30 000 list odtwarzania tworzonych przez ekspertów, teledysków w rozdzielczości 4K oraz wielokrotnie nagradzanego radia Apple Music Radio, które na żywo nadaje najnowsze przeboje, klasykę i muzykę country. Apple Music na LG Smart TV zawiera także miliony utworów z tekstami piosenek, które można śpiewać w salonie lub na imprezach. Abonenci mogą również uzyskać dostęp do wszystkich utworów, albumów i list odtwarzania z własnej biblioteki muzycznej na telewizorach LG Smart TV.

Użytkownicy mogą zalogować się za pomocą swojego Apple ID lub subskrybować Apple Music bezpośrednio przez aplikację Apple Music na Smart TV. Zaledwie kilka tygodni temu, Apple Music zostało również uruchomione na Sony Playstation 5, o czym informowaliśmy w odpowiednim artykule.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.