Apple Music zapowiada „Special Event” na jutro

przez Eryk

Jutro Apple rozpoczyna Worldwide Developers Conference. Rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00. Jednak keynote nie będzie jedynym jutrzejszym „wydarzeniem specjalnym”. Apple Music ogłosiło właśnie specjalne wydarzenie na godzinę 21:00. Nacisk zostanie położony na „Spatial Audio”„.

Apple Music

Apple Music Spatial Audio lub 3D Audio

W połowie maja Apple zapowiedziało dźwięk 3D (Spatial Audio) z Dolby Atmos. Jednocześnie Apple zapowiedziało, że cały jego katalog muzyczny będzie dostępny w wersji Lossless Audio. Apple napisał

Firma Apple ogłosiła dziś, że Apple Music będzie oferować swoim abonentom najlepszą w branży jakość dźwięku dzięki technologii 3D Audio z obsługą Dolby Atmos. Dźwięk 3D daje artystom możliwość tworzenia wciągających doświadczeń dźwiękowych dla swoich fanów z prawdziwym wielowymiarowym dźwiękiem i czystością. Abonenci Apple Music będą mogli słuchać ponad 75 milionów utworów w formacie Lossless Audio – tak, jak artyści wyprodukowali je w studio. Te nowe funkcje będą dostępne dla abonentów Apple Music bez dodatkowych opłat od przyszłego miesiąca.

Oczekujemy, że Apple ogłosi ostateczne szczegóły Spatial Audio, lub 3D Audio, na specjalnym wydarzeniu, a następnie będziemy wiedzieć na pewno, kiedy pojawi się oficjalna data premiery dla tej nowej funkcji.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej