Apple nie podpisuje już iOS 14.7.1

Apple przestało podpisywać iOS 14.7.1. Oznacza to, że nie jest już możliwe przywrócenie systemu iOS 14.8 lub nawet iOS 15 do tej wcześniejszej wersji systemu iOS. Downgrade do wcześniejszej wersji iOS jest często interesujący dla użytkowników jailbreak.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple zakończyło podpisywanie systemu iOS 14.7.1. Z tej aktualizacji, Apple naprawił krytyczny błąd, który otworzył dziurę w zabezpieczeniach, który został już podobno aktywnie wykorzystywane.

iphone smartphone app ios
Photo by Brett Jordan on Pexels.com

Apple nie podpisuje już iOS 14.7.1

Oznacza to, że użytkownicy nie mogą już powrócić do iOS 14.7.1, jeśli pobrali i zainstalowali już aktualizację do iOS 14.8 lub iOS 15.

Powrót do wcześniejszej wersji iOS jest głównie poszukiwany przez użytkowników jailbreaka

Z reguły użytkownicy najczęściej nie chcą wracać do wcześniejszych wersji iOS, ten sposób jest głównie interesujący dla użytkowników jailbreak. Te często nie działają już po aktualizacji, dlatego downgrade może być interesujący dla użytkowników jailbreaków. Jednak znaczenie jailbreak zmienił się znacznie w ostatnich latach, jest teraz bardziej interesujące dla badaczy bezpieczeństwa.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej