Apple nie podpisuje już iOS 15.1, blokuje downgrade z iOS 15.1.1

przez Eryk

Apple przestał podpisywać iOS 15.1, co oznacza, że użytkownicy, którzy zaktualizowali swoje urządzenia do iOS 15.1.1 lub iOS 15.2 beta, nie mogą już uaktualnić do iOS 15.1. Dzieje się to miesiąc po tym, jak firma przestała podpisywać oprogramowanie iOS 15.0.2.

 iOS 15.1, blokuje downgrade z iOS 15.1.1

Apple nie podpisuje już iOS 15.1

iOS 15.1 został udostępniony wszystkim użytkownikom pod koniec października z kilkoma nowymi funkcjami, w tym certyfikatem szczepienia COVID-19 w aplikacji Wallet, SharePlay na FaceTime, ProRes dla użytkowników iPhone’a 13 Pro i nie tylko. Aktualizacja przyniosła również opcję ręcznego wyłączenia trybu Makro na iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Kilka tygodni później Apple wydał iOS 15.1.1, aby naprawić kilka błędów, które miały wpływ na użytkowników iPhone’a 13. Według firmy, poprzednie wersje systemu iOS 15 mają błąd, który powoduje nieoczekiwany zanik połączeń telefonicznych.

Przywracanie starszych wersji systemu iOS jest często używane przez osoby, które używają jailbreak na swoich iPhone’ach. Przywracanie iPhone’a lub iPada do poprzedniej wersji systemu iOS może być również czasami pomocne dla użytkowników, którzy doświadczają poważnych błędów po aktualizacji do najnowszej wersji systemu iOS.

Jeśli wystąpiły jakiekolwiek poważne problemy z systemem iOS 15.1.1, niestety, teraz trzeba będzie poczekać do przyszłej aktualizacji, a nie obniżać wersję systemu do iOS 15.1. Użytkownicy korzystający z systemu iOS 15.2 beta nie mogą już także dokonać aktualizacji do iOS 15.1.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej