Apple ogłasza aktualizację macOS: problemy z M1 Mac i Monitorami zostaną naprawione

przez Eryk

Jeśli używasz nowego M1 Mac (MacBook Air, MacBook Pro lub Mac mini) i Monitor do odtwarzania slajdów ultrawide lub super ultrawide, być może już natknąłeś się na problemy z rozdzielczością. Apple zajmie się tymi problemami w przyszłej aktualizacji macOS.

Apple ogłasza aktualizację systemu macOS

Jeśli podłączysz monitor ultrawide lub super ultrawide do komputera Mac z chipem Apple M1, niektóre rozdzielczości obsługiwane przez wyświetlacz mogą być niedostępne.

W aktualnym dokumencie wsparcia, Apple potwierdza, że ​​producent jest świadomy tego problemu i pracuje już nad rozwiązaniem. Zostanie to udostępnione w formie przyszłej aktualizacji macOS

Aby zobaczyć dodatkowe rozdzielczości monitora zewnętrznego, wybierz menu Apple ()> Preferencje systemowe, kliknij w Monitory i przytrzymaj klawisz Option, klikając opcję Skalowane.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej