Apple One Premium wchodzi 3.11 na rynek niemiecki

przez Eryk

Apple One Premium będzie dostępny od 3 listopada w łącznie 21, a tym samym w kolejnych 17 krajach. Niemcy są również jednym z krajów, w których Apple One Premium będzie wkrótce dostępne.

Kiedy nieco ponad rok temu Apple wprowadziło na rynek „Apple One„, producent z Cupertino oferował w zasadzie trzy różne abonamenty (indywidualny, rodzinny i premium). Jednak ze względu na brak News+ i Fitness+, taryfa Premium nie była oferowana w Niemczech.

Apple One Premium wchodzi 3.11 na rynek niemiecki

Apple One Premium wchodzi 3.11 na rynek niemiecki

Po tym jak Apple potwierdził, że Apple Fitness+ zostanie również uruchomiony w Niemczech w dniu 3 listopada, ogłoszenie jest następstwem tego, że Apple One Premium zostanie również uruchomiony w tym samym dniu.

O co chodzi w Apple One? Apple One – najprostszy sposób na uzyskanie dostępu do usług subskrypcyjnych Apple w ramach jednej subskrypcji w niskiej cenie miesięcznej. Apple One Premium, który oferuje dostęp do Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple Fitness+ oraz 2 TB pamięci masowej w iCloud+, będzie wkrótce dostępny w Austrii, Brazylii, Kolumbii, Francji, Niemczech, Indonezji, Irlandii, Włoszech, Malezji, Meksyku, Nowej Zelandii, Portugalii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Szwajcarii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i USA.

Z usług można korzystać na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad, iPod touch, Mac, Apple Watch i Apple TV, a także na popularnych telewizorach smart, inteligentnych głośnikach i konsolach do gier.

Usługa Apple News+ nie jest objęta pakietem Apple One Premium z powodu braku dostępności w Niemczech.

Cena i dostępność Apple One Premium

Apple One Single (14,95 euro) i Family (19,95 euro) są dostępne w ponad 100 krajach i regionach. Apple One Premium jest dostępny w 21 krajach. Apple One Premium obejmuje Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple Fitness+ i 2 TB pamięci masowej iCloud za 28,95 euro miesięcznie i może być dzielony przez maksymalnie sześciu członków rodziny.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej