Apple Pay dostępne dla klientów 1822direkt

Apple Pay ma kolejny obsługiwany bank w Niemczech: 1822direkt jest teraz również obsługiwany przez usługę płatności Apple - trwało to wystarczająco długo.

przez Eryk
0 komentarzy

Lista banków obsługiwanych przez Apple Pay w Niemczech znowu się powiększa: od niedawna obsługiwane są również karty kredytowe z 1822direkt. Girocard tego banku może być również wykorzystywany do płatności za pomocą Apple Pay.

Apple Pay dostępne dla klientów 1822direkt
Apple Pay dostępne dla klientów 1822direkt (zdjęcie:1822direkt.de)

Apple Pay dostępne dla klientów 1822direkt

1822direkt jest w 100% spółką-córką Frankfurckiej Kasy Oszczędnościowej i jako bank bezpośredni posiada klientów na terenie całego kraju. Dlaczego tak długo trwało, aby bezpośredni bank, który jest częścią grupy Sparkasse, wdrożył wsparcie dla Apple Pay, pozostaje tajemnicą. Konfigurację Apple Pay na iPhone i Apple Watch można rozpocząć poprzez Wallet i zakończyć w bezpośredniej aplikacji bankowej.

Google Pay może być teraz również używany przez klientów 1822direkt do płatności. Prawie wszystkie największe niemieckie banki obsługują teraz płatności za pomocą Apple Pay. Jedynie Postbank nieugięcie odmawia przyjęcia tego płatności.

via apfelpage

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.