Apple Pencil 3 zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu – AirPods 3 pokazują się na zdjęciu

Dla nas jest pewne, że Apple wykorzysta wydarzenie „Spring Loaded” w przyszłym tygodniu, aby ogłosić nowego iPada Pro. W tym samym czasie producent może zaprezentować także Apple Pencil 3.

Apple Pencil 3

iPad Pro 2021 i Apple Pencil 3

Jeśli wierzyć przeciekowi na chińskiej sieci społecznej Weibo, Apple zaprezentuje nową generację Apple Pencil w przyszłym tygodniu. Model ten po raz pierwszy pojawił się na Twitterze w zeszłym miesiącu. Jednak ze zdjęcia, które były dostępne, można było wyciągnąć niewiele informacji. Apple może powrócić do gładkiej konstrukcji dla Apple Pencil 3. Apple już opiera się na błyszczącej konstrukcji oryginalnego Apple Pencil. Apple Pencil (2. generacji), z drugiej strony, ma matowe wykończenie. Apple Pencil 2 został wprowadzony w 2018 roku wraz z ówczesnym iPadem Pro.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Jakie innowacje może przynieść Apple Pencil 3 jest czysto spekulacyjne. Czy Apple Pencil 3 jest wyposażony w silnik Taptic Engine zapewniający haptyczne sprzężenie zwrotne? Czyżby Apple postawiło w tym modelu na nowe czujniki, które będą współpracować z iPadem Pro 2021? Czy są jakieś nowe funkcje? Czy Apple zwiększa precyzję?

iPad Pro 2021, prawdopodobnie przejdzie na A14X chip, 5G chip, ulepszony system kamer i mini-LED wyświetlacz (przynajmniej na 12,9-calowy model). Mówi się także o Thunderbolt 4.

AirPods 3

AirPods 3 wkrótce na rynku?

W tym samym oddechu, użytkownik Weibo UnclePan również mówi o AirPods 3 i sugeruje, że są one wkrótce wprowadzone na rynek. Ostatnio jednak mieliśmy do czynienia ze sprzecznymi oświadczeniami w tym względzie. Analityk Ming Chi Kuo mówi raczej o jesieni 2021 r. niż o wiośnie 2021 r. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że Apple projekt AirPods 3 na wzór AirPods Pro. Jednak AirPods 3 nie oczekuje się, aby uzyskać aktywną redukcję szumów. Niemniej jednak, wewnątrz obudowy powinna znajdować się jedna lub dwie korekty.

via 9to5mac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *