Apple planuje kilka nowych monitorów

przez Eryk

Apple najwyraźniej chce rozszerzyć ofertę monitorów dla użytkowników komputerów Mac i iPadów. Według nowego raportu firma pracuje nad „kilkoma nowymi monitorami”.

Apple planuje kilka nowych monitorów

Apple planuje kilka nowych monitorów

Obecnie Apple oferuje dwa monitory: Studio Display i Pro Display XDR. Monitor Studio Display został wprowadzony na rynek na początku 2022 roku, natomiast Pro Display XDR jest dostępny od 2019 roku.

Według najnowszego wydania biuletynu Bloomberg’s Power On autorstwa Marka Gurmana, Apple pracuje nad „kilkoma nowymi monitorami”. Wśród nich jest aktualizacja monitora Pro Display XDR, który według Gurmana ma być uzupełnieniem nowego komputera Mac Pro z procesorem Apple Silicon. Możliwe jednak, że nowy Pro Display XDR pojawi się dopiero po premierze nowego Maca Pro – wydaje się, że prace nad nim nie posunęły się jeszcze wystarczająco daleko.

Na razie nie ma wielu szczegółów na temat nowych monitorów Apple, ale nie wiadomo, co jeszcze nowego szykuje firma w tej dziedzinie w przyszłości. Nie wiadomo na przykład, w czym wyświetlacz XDR ma być lepszy od poprzedniego modelu. Możliwe byłoby uzyskanie większej jasności HDR.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej