Apple planuje nowe funkcje śledzenia snu, ciśnienie krwi i więcej dla przyszłego Apple Watch

przez Eryk

Wśród raportów, że Apple Watch Series 7 napotyka opóźnienia w produkcji i nie będzie wyposażony w nowe czujniki zdrowia, nowy raport potwierdza, że Apple Watch jest nadal „w centrum ambicji zdrowia Apple”. Apple bada różne nowe funkcje zdrowotne dla Apple Watch na najbliższe lata, mówi Wall Street Journal.

Apple Watch
Apple Watch

Apple planuje nowe funkcje śledzenia snu, ciśnienie krwi i więcej dla przyszłego Apple Watch

Podczas gdy raport wczoraj błędnie zasugerował Apple Watch Series 7 może zawierać funkcje monitorowania ciśnienia krwi, Bloomberg’s Mark Gurman obalił tę możliwość w poście na Twitterze. Jako takie, Apple Watch Series 7 nie oczekuje się, aby wyposażone w nowe czujniki zdrowia, z naciskiem zamiast tego jest na nowy projekt i szybszy procesor.

The Wall Street Journal raport, mówi jednak, że Apple nadal ma długoterminowe ambicje zdrowotne dla wearable, w tym monitorowania ciśnienia krwi – ale bez konkretnych danych.

Dla Apple Watch Series 8, Apple rzekomo będzie inwestować w nowe funkcje śledzenia snu, w tym zdolność do wykrywania zaawansowanych wzorców snu i bezdechu sennego.

Apple studiuje funkcję zegarka, który może wykryć cukrzycę, mówi raport.

To nie jest pierwszy raz, że zgłoszono, że Apple studiuje sposoby monitorowania poziomu glukozy we krwi z Apple Watch. Różne raporty na przestrzeni lat sugerowały, że Apple opracowuje nieinwazyjną technologię monitorowania glukozy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej