Apple Podcasts+: więcej wskazówek na temat wprowadzenia wkrótce

przez Eryk

Apple Podcasts+ ewentualną usługa premium podcast od Apple. Teraz jest więcej wskazówek, że Apple pracuje nad usługą za kulisami. Na przykład, firma obecnie nie przyjmuje zapisów na nowe podcasty w iTunes Connect, co może wskazywać na dużą innowację. Wall Street Journal również włącza się do dyskusji.

Apple Podcasts+

Apple Podcasts+ już dzisiaj?

Plotka głosi, że Apple planuje ogłosić subskrypcję podcastów premium dzisiaj jako część wydarzenia „Spring Loaded”. Przed wydarzeniem, AppleInsider teraz zauważył komunikat o błędzie w sekcji My Podcasts w iTunes Connect. Edycja podcastu HomeKit Insider ujawniła komunikat informujący, że nowe podcasty nie mogą być tymczasowo recenzowane.

Niewykluczone, że Apple pójdzie tym samym tropem, co w przypadku Apple TV+. Czyli za miesięczną opłatą otrzymywalibyśmy regularnie oryginalne podcasty Apple w aplikacji Podcasty. Jest również możliwe, że Apple korzysta z okazji, aby wykorzystać ofertę Podcasts+ jako zachętę do subskrypcji Apple One bez pobierania dodatkowych opłat.

Więcej dowiemy się najpóźniej dziś o 19:00, kiedy to Tim Cook i spółka poprowadzą swoje wiosenne wydarzenie i zaprezentują nowe produkty. Spodziewamy się zobaczyć między innymi nowe iPady, komputery iMac, zupełnie nowe AirTagi oraz Apple TV nowej generacji.

WSJ spodziewa się również, że Apple Podcasts+

WSJ spodziewa się również, że Apple ogłosi dziś usługę subskrypcji podcastów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej