Żywotność baterii i wytrzymałość iPhone’a 13 w nowych reklamach Apple

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wydał dziś parę reklam iPhone 13 podkreślając kluczowe funkcje, takie jak żywotność baterii i wytrzymałość wyświetlacza Ceramic Shield. Pierwszy z nich, zatytułowany „Doin’ Laps”, przedstawia dziecko ustawiające swojego iPhone’a 13 na rowerze, a następnie jeżdżące po okolicy i nagrywające długie filmy.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Pod koniec podróży, która trwa pięć godzin, iPhone nadal nagrywa i nie ma wyczerpanej baterii. „Co zrobisz z baterią, która wciąż ma długi czas pracy? Wyluzuj, to iPhone.” – czytamy w opisie filmu reklamowego.

Żywotność baterii i wytrzymałość iPhone'a 13

żywotność baterii i wytrzymałość iPhone’a 13

W drugim spocie, zatytułowanym „Run Baby Run”, maluch bawi się iPhonem 13, biegając z nim, upuszczając go na podłogę, uderzając nim o różne przedmioty i wrzucając go do zlewu. iPhone przetrwał w nienaruszonym stanie, a film kończy się hasłem „Maluch odporny. Wyluzuj, to iPhone.”.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

„Relax, to iPhone” seria nie jest nowa, a Apple udostępnił inne filmy w tej serii. Apple użyło sloganu „Relax, it’s iPhone” zarówno dla iPhone’a 12, jak i iPhone’a 13.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.