Apple zaleca 27-calowy iMac, iMac Pro zostanie wycofany

przez Eryk
0 komentarzy

iMac Pro zostanie wycofany, Apple zaleca 27-calowy iMac

Apple dodał powiadomienie „do wyczerpania zapasów” na swojej stronie produktu iMac Pro na całym świecie, o czym dzisiaj informowaliśmy i usunął wszystkie opcje konfiguracji komputera, dzięki czemu można obecnie zamówić tylko standardową konfigurację.

Apple iMac pro

Apple twierdzi, że najnowszy 27-calowy iMac, który został wprowadzony na rynek w sierpniu, jest preferowanym wyborem dla zdecydowanej większości użytkowników iMac Pro, mówiąc, że klienci, którzy potrzebują jeszcze większej mocy i możliwości rozbudowy, powinni zdecydować się na Mac Pro.

Najnowszy 27-calowy iMac ma wyświetlacz 5K z technologią True Tone i opcją z nano-teksturowanego szkła, do 10-tej generacji procesora Intel Core i9 z 10 rdzeniami, do 128 GB pamięci RAM, do 8 TB pamięci, do po kartę graficzną AMD Radeon Pro 5700 XT, opcję 10 Gigabit Ethernet, kamerę o wysokiej rozdzielczości 1080p, zmodernizowane głośniki, mikrofony i nie tylko.

Chociaż 27-calowy iMac z procesorem Intel jest obecnie rekomendowany przez Apple, nie jest nadal jasne, czy kiedykolwiek zostanie wydana wersja iMaca Pro z Apple Silicon, ale w tym momencie wydaje się to mało prawdopodobne.

iMac Pro został wydany w grudniu 2017 roku i przez cały okres eksploatacji nie otrzymał żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych.

via macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej