More

  Apple zaleca 27-calowy iMac, iMac Pro zostanie wycofany

  iMac Pro zostanie wycofany, Apple zaleca 27-calowy iMac

  Apple dodał powiadomienie „do wyczerpania zapasów” na swojej stronie produktu iMac Pro na całym świecie, o czym dzisiaj informowaliśmy i usunął wszystkie opcje konfiguracji komputera, dzięki czemu można obecnie zamówić tylko standardową konfigurację.

  27-calowy iMac
  Apple iMac pro

  Apple twierdzi, że najnowszy 27-calowy iMac, który został wprowadzony na rynek w sierpniu, jest preferowanym wyborem dla zdecydowanej większości użytkowników iMac Pro, mówiąc, że klienci, którzy potrzebują jeszcze większej mocy i możliwości rozbudowy, powinni zdecydować się na Mac Pro.

  Najnowszy 27-calowy iMac ma wyświetlacz 5K z technologią True Tone i opcją z nano-teksturowanego szkła, do 10-tej generacji procesora Intel Core i9 z 10 rdzeniami, do 128 GB pamięci RAM, do 8 TB pamięci, do po kartę graficzną AMD Radeon Pro 5700 XT, opcję 10 Gigabit Ethernet, kamerę o wysokiej rozdzielczości 1080p, zmodernizowane głośniki, mikrofony i nie tylko.

  Chociaż 27-calowy iMac z procesorem Intel jest obecnie rekomendowany przez Apple, nie jest nadal jasne, czy kiedykolwiek zostanie wydana wersja iMaca Pro z Apple Silicon, ale w tym momencie wydaje się to mało prawdopodobne.

  iMac Pro został wydany w grudniu 2017 roku i przez cały okres eksploatacji nie otrzymał żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych.

  via macrumors

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj