Apple pracuje nad ładowarka MagSafe do iPhone

przez Eryk

Apple pracuje nad magnetycznie mocowana bateria do najnowszych iPhone’ów, akcesorium, według najnowszego raportu Marka Gurmana z Bloomberga, które bezprzewodowo ładowałoby telefon i zapewniło firmie kolejny potencjalnie lukratywny produkt. Sprzedaz zaplanowano na kilka miesięcy po premierze serii iPhone 12.

Bateria byla by przymocowana z tyłu iPhone’a 12 za pomocą systemu MagSafe, którego wszystkie nowe telefony używają do ładowania i parowania innych akcesoriów, takich jak etui i portfele. Niektóre prototypy bateri mają białą gumową obudowę, powiedziała jedna z osób, która poprosiła o nie identyfikację, ponieważ produkt nie jest jeszcze dostępny publicznie.

ładowarka MagSafe do iPhone

Nowe akcesorium różniłoby się od dodatków Apple do baterii do poprzednich iPhone’ów tym, że zapewnia jedynie dodatkową żywotność baterii i nie służy jako pełne etui ochronne.

Pomysł na przenośną baterię MagSafe narodził się, gdy Apple zaprezentowało linię iPhone’a 12 z ekosystemem akcesoriów MagSafe. Kolega 9to5Mac, Parker Ortolani, stworzył makiety tego, jak może wyglądać bateria Apple MagSafe w zeszłym roku (na zdjęciu powyżej).

W dłuższej perspektywie Bloomberg twierdzi, że Apple bada sposoby na wzajemne ładowanie wszystkich swoich produktów przenośnych – AirPods, Apple Watch i iPhone.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej