Apple pracuje nad procesorem Apple Silicon z 32 rdzeniami

przez Eryk
0 komentarzy

Według wstępnych opinii chip Apple M1 przekonuje pełna szerokością. Recenzje MacBooka Air, MacBooka Pro i Maca mini mówią same za siebie. Jednak układ M1 to dopiero początek, a za zamkniętymi drzwiami inżynierowie z Cupertino od dawna pracują nad następną generacją Apple Silicon, aby można go było używać również w 16-calowych MacBookach Pro, iMac i Mac Pro.

Apple Silicon z 32 rdzeniami

Bloomberg informuje, że Apple pracuje nad nowymi chipami Apple Silicon, które będą pracować w MacBooku Pro, iMacu i Mac Pro. W związku z tym Apple powinien pracować nad kilkoma następcami chipa M1. Czip M1 w MacBooku Air, 13-calowym MacBooku Pro i Macu mini przewyższa odpowiednik Intela nie tylko pod względem wydajności, ale także żywotności baterii. Jesteśmy przekonani, że Apple chciałoby w imponujący sposób udowodnić, że chipy Apple Silicon do zaawansowanych komputerów Mac również znacznie wyprzedzają konkurencję Intela.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.