Apple prezentuje skórzaną opaskę i Brelok skórzany do AirTaga w nowych kolorach

przez Eryk
0 komentarzy

Oprócz nowego akumulatora MagSafe, Apple zaprezentowało dziś także nowe akcesoria Opaska skórzana i Brelok skórzany dla Airtaga w nowych kolorach.

Skórzana opaska do AirTaga, której cena wynosi 215,00 zł, jest teraz dostępna w kolorach bałtycki błękit, kalifornijski mak i leśna zieleń. Do tej pory skórzana pętla dla AirTag była ograniczona do kolorów czerwonego i brązowego.

Skórzana opaska do AirTaga

Brelok skórzany do AirTaga, w cenie 189,00 zł, jest dostępny w kolorach kalifornijski mak i leśna zieleń, oprócz oryginalnych kolorów bałtycki błękit, czerwony i naturalny brąz.

Brelok skórzany do AirTaga

Co ciekawe, Apple pokazał kolor Brelok skórzany do AirTaga, gdy AirTags uruchomiony, ale nie uczynił opcji kolor dostępny do zakupu aż do dziś.

Skórzane breloki do kluczy i skórzane opaski AirTag zakupione dzisiaj będą dostarczane do klientów jeszcze w tym tygodniu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej