iPhone 12 Ceramic Shield w nowej reklamie Apple

przez Eryk
0 komentarzy

iPhone 12 wyświetlacz Ceramic Shield w nowej reklamie „Cook”

Apple iPhone 12 wyświetlacz Ceramic Shield w nowej reklamie na kanale YouTube, Apple promuje wytrzymałość i wodoodporność iPhone’a 12 oraz wydajność wyświetlacza „Ceramic Shield”.

YouTube video

Reklama, o nazwie „Cook”, pokazuje kucharza wprowadzającego iPhone 12 przez jego wysiłki, chlapiąc go z płynów i mąki, plus upuszczając go na jego wyświetlacz wiele razy. Reklama ma na celu podkreślenie wyświetlacza „Ceramic Shield”, wyświetlacz iPhone 12 ma nowy rodzaj szkła wykonane przez wprowadzenie kryształów nano-ceramicznych.

iphone 12
apple iphone 12

Apple twierdzi, że to nowe szkło z przodu i z tyłu modeli iPhone 12 powoduje czterokrotnie lepszą wydajność upadku i nazywa je najtwardszym szkłem w każdym smartfonie. Modele iPhone 12 mają certyfikat IP68, co pozwala im wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokość do 6 metrów przez maksymalnie 30 minut.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej