Apple przestaje podpisywać iOS 12.5 – downgrade nie jest już możliwy

przez Eryk

W dzisiejszą noc Apple przeszło na ustawianie podpisu na iOS 12.5. Oznacza to, że po zainstalowaniu iOS 12.5.1 nie jest już możliwe przejście na starszą, wspomnianą wersję iOS.

Apple przestaje podpisywać iOS 12.5

Jeśli chodzi o aktualizacje iOS, Apple jest całkiem wzorowy. Producent nie tylko regularnie dostarcza aktualizacje iOS dla nowszych urządzeń, aby wdrażać nowe funkcje, eliminować błędy itp. Pp, starsze modele iPhone’a i iPada również otrzymują aktualizacje mniej lub bardziej regularnie. W ten sposób Apple zapewnia ważne funkcje i rozwiązuje problemy z bezpieczeństwem.

Ostatnio iOS 12.5.1 został udostępniony do pobrania dla starszych urządzeń. Ta aktualizacja rozwiązuje problemy związane z interfejsem COVID-19. Apple przyznaje określone okno czasowe po wydaniu nowej wersji iOS, więc w zasadzie możliwe jest przejście na starszą wersję. Może to być czasami przydatne, jeśli masz problemy z nową wersją. Nie było prawdziwych problemów z iOS 12.5.1, więc Apple zaprzestał podpisywania iSO 12.5.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej