Apple przestaje podpisywać iOS/iPadOS 14.0.1 po wydaniu wersji 14.1

przez Eryk

Ponieważ iOS 14.1 jest teraz dostępny dla wszystkich użytkowników, Apple właśnie przestał podpisywać iOS 14.0.1. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zaktualizowali swoje urządzenia do iOS 14.1 lub iOS 14.2 beta, nie mogą już przejść na iOS 14.0.1. Wcześniej Apple również przestało podpisywać iOS 14.0.

iOS 14.0 został wydany 16 września po prawie trzymiesięcznym okresie beta. Aktualizacja wprowadza poważną zmianę wyglądu ekranu głównego z widżetami, biblioteką aplikacji i innymi nowymi funkcjami. Następnie 24 września Apple wydał iOS 14.0.1, aby naprawić niektóre błędy.

W zeszły wtorek udostępniono publicznie iOS 14.1 z poprawkami błędów, a także wsparciem dla nowych urządzeń iPhone 12.

Przywracanie starszych wersji iOS jest typowe dla osób z urządzeniami po jailbreaku. Zespół odpowiedzialny za checkra1n jailbreak ogłosił, że narzędzie jest teraz kompatybilne z iOS 14, ale Apple wdrożył nowe środki bezpieczeństwa, które utrudniają ten proces na nowszych urządzeniach, takich jak iPhone 8 i iPhone X.

Przywrócenie iPhone’a lub iPada do poprzedniej wersji iOS może czasami być pomocne dla użytkowników, którzy napotykają poważne błędy po uaktualnieniu do najnowszej wersji iOS. Jeśli napotkałeś jakieś poważne problemy z iOS 14.1, niestety będziesz musiał poczekać do przyszłej aktualizacji, zamiast przechodzić na iOS 14.0.1 lub iOS 14.0.

Jedynym możliwym obecnie przejściem z wersji beta na iOS 14.2 jest iOS 14.1.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej