Apple przestaje podpisywać iOS 14.1 i iPadOS 14.1

przez Eryk

Gdy Apple udostępnił publicznie iOS 14.2 w zeszłym tygodniu, firma przestała dziś podpisywać iOS 14.1 i iPadOS 14.1. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zaktualizowali swoje urządzenia do iOS 14.2, nie mogą już przejść na iOS 14.1.

iOS 14.1 został wprowadzony w październiku z poprawkami błędów, a także początkową obsługą urządzeń iPhone 12, w tym kompatybilnością z 10-bitowymi filmami HDR w aplikacji Zdjęcia. iOS 14.2 pojawił się dwa tygodnie później szereg zmian i nowych funkcji, w tym nowe emoji, a także nowe tapety.

Przywracanie starszych wersji iOS jest typowe dla osób z urządzeniami po jailbreaku. Zespół odpowiedzialny za checkra1n jailbreak ogłosił, że narzędzie jest teraz kompatybilne z iOS 14, ale Apple wdrożył nowe środki bezpieczeństwa, które utrudniają ten proces na nowszych urządzeniach, takich jak iPhone 8 i iPhone X.

Przywrócenie iPhone’a lub iPada do poprzedniej wersji iOS może czasami być pomocne dla użytkowników, którzy napotykają poważne błędy po uaktualnieniu do najnowszej wersji iOS. Jeśli napotkałeś jakiekolwiek poważne problemy z iOS 14.2, niestety będziesz musiał poczekać do przyszłej aktualizacji, zamiast przechodzić na iOS 14.1.

Jedynym możliwym na razie downgrade’em jest wersja beta z niedawno wydanej wersji iOS 14.3 na iOS 14.2.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej