Apple przestaje podpisywać iOS 14.4

przez Eryk

Apple przestaje podpisywać iOS 14.4

iOS 14.4.1 ktore zostalo wydane 8 marca, Apple przestał podpisywać iOS 14.4, poprzednią wersję iOS 14 . Ponieważ oprogramowanie nie jest już podpisywane, nie jest już możliwe przejście z iOS 14.4.1 na iOS 14.4, jeśli już zaktualizowałeś swojego iPhone’a lub iPada .

apple iOS 14.4

Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po pojawieniu się nowych wersji, aby zachęcić klientów do aktualizowania swoich systemów operacyjnych.

iOS 14.4.1 był poprawką bezpieczeństwa, która usunęła lukę w zabezpieczeniach WebKit, która mogła umożliwić złośliwie spreparowanej zawartości sieci Web wykonanie kodu.

iOS 14.4.1 to obecnie publicznie dostępna wersja iOS, którą ludzie mogą pobrać, ale Apple udostępniło również iOS 14.5 programistom i publicznym beta testerom do celów testowych. iOS 14.5 to jedna z największych jak dotąd aktualizacji ‌‌iOS 14‌‌, wprowadzająca funkcję odblokowywania ‌iPhone’a‌ podczas noszenia maski z zegarkiem Apple Watch, dodająca obsługę Dual-SIM 5G, wprowadzająca kompatybilność z najnowszymi kontrolerami do gier i nie tylko.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej