Apple przestaje podpisywać iOS 15.0.1

Apple przestało podpisywać iOS 15.0.1. Oznacza to, że użytkownicy nie mogą już powrócić do tej wersji systemu iOS 15, jeśli wcześniej zainstalowali aktualizację do iOS 15.0.2 lub iOS 15.1. Powrót do wcześniejszej wersji iOS jest interesujący zwłaszcza dla użytkowników jailbreaka.

przez Eryk

Apple zakończyło podpisywanie systemu iOS 15.0.1. Ta aktualizacja została wydana przez Apple dla wszystkich użytkowników na początku października i miał ustalone niektóre irytujące błędy początkowej wersji iOS 15. Ci, którzy już pobrali i zainstalowali aktualizację do niedawno wydanego iOS 15.0.2, nie mogą już powrócić do wcześniejszej wersji systemu iOS.

Apple przestaje podpisywać iOS 15.0.1

Apple przestaje podpisywać iOS 15.0.1

Apple wprowadził ważne poprawki bezpieczeństwa z iOS 15.0.2, więc niewielu użytkowników będzie prawdopodobnie chciało powrócić do wcześniejszej wersji.

iOS 15.1 zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom w przyszłym tygodniu i przyniesie dalsze ulepszenia funkcji oraz optymalizacje zabezpieczeń.

Wykorzystanie starych wersji iOS jest szczególnie interesujące dla zwolenników jailbreaka.
Apple posiada bazę użytkowników z relatywnie wysokim odsetkiem aktualnych instalacji. Tylko nieliczni użytkownicy świadomie stawiają na starsze wersje iOS. Jednak dla użytkowników jailbreak, powrót do lub pozostanie na starszej wersji iOS jest często interesujące, bo jailbreak często nie działają już w najnowszych wersjach iOS.

Dziś jednak, jailbreak stracił wiele ze swojego znaczenia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej