Apple przestaje podpisywać iOS 15.0

przez Eryk
0 komentarzy

Kilka dni temu informowaliśmy, że Apple przestało podpisywać iOS 14.8, blokując downgrad z iOS 15 do dowolnej wersji iOS 14. Teraz firma przestała również podpisywać pierwsze wydanie iOS 15, co oznacza, że użytkownicy, którzy uaktualnili swoje urządzenia do iOS 15.0.1 lub iOS 15.1 beta, nie mogą już dokonać downgrade’u do iOS 15.0.

Apple przestaje podpisywać iOS 15.0

Apple przestaje podpisywać iOS 15.0

W tym miesiącu Apple wydał iOS 15.0.1, aby naprawić błąd, który uniemożliwiał użytkownikom odblokowanie modeli iPhone’a 13 za pomocą Apple Watch.


W tym samym czasie Apple prowadzi testy iOS 15.1 beta, który ponownie włącza SharePlay w FaceTime i kodek wideo ProRes dla użytkowników iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Nie jest jasne, kiedy iOS 15.1 zostanie oficjalnie udostępniony publicznie.

Przywracanie iPhone’a lub iPada do poprzedniej wersji systemu iOS może być również czasami pomocne dla użytkowników, którzy doświadczają poważnych błędów po aktualizacji do najnowszej wersji systemu iOS.
Jeśli doświadczyłeś jakichkolwiek poważnych problemów z iOS 15.0.1, niestety, teraz będziesz musiał poczekać do przyszłej aktualizacji, bez możliwości obniżenia do iOS 15.0.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej