Apple przestaje podpisywać iOS 16.0.2

przez Eryk

Po wydaniu systemu iOS 16.0.3 w zeszłym tygodniu, Apple przestał podpisywać system iOS 16.0.2, co oznacza, że nie jest już możliwa aktualizacja iPhone’a do systemu iOS 16.0.2. W związku z tym iOS 16.0.3 i iOS 16.1 beta to jedyne wersje iOS 16, które nadal są podpisywane.

iOS 16.0.2

Apple przestaje podpisywać iOS 16.0.2

Apple rutynowo przestaje z czasem podpisywać starsze wersje systemu iOS, aby uniemożliwić użytkownikom przejście na przestarzałą wersję oprogramowania.

iOS 16.0.2 został wydany 22 września i zawierał kilka poprawek błędów i uaktualnień zabezpieczeń. W aktualizacji usunięto kilka problemów występujących w modelach iPhone’a 14 Pro, w tym drgania tylnej kamery podczas fotografowania za pomocą niektórych aplikacji innych producentów oraz całkowitą czerń wyświetlacza podczas konfiguracji urządzenia.

W iOS 16.0.2 usunięto także błąd, który powodował, że niektórzy użytkownicy byli narażeni na nadmierne wyświetlanie monitów o uprawnienia do kopiowania i wklejania.

Oczekuje się, że iOS 16.1 zostanie wydany w przyszłym tygodniu wraz z iPadOS 16.1 i macOS Ventura.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.