Apple przestaje podpisywać iOS 16.0 i iOS 16.0.1

przez Eryk

Zaledwie kilka dni temu Apple wstrzymało podpisywanie systemu iOS 15.6.1. Teraz jest kontynuowana przez iOS 16.0 i iOS 16.0.1. Z drugiej strony oznacza to, że nie możesz już przeprowadzić downgrade’u do dwóch ostatnich wersji iOS, jeśli zainstalowałeś już iOS 16.0.2.

iOS 16.0

Apple przestaje podpisywać iOS 16.0 i iOS 16.0.1

Dzisiaj w nocy Apple zdecydowało się wstrzymać podpisywanie systemów iOS 16.0 i iOS 16.0.1. Ta decyzja nie jest zaskoczeniem. Po wydaniu ostatecznej wersji systemu iOS 16.0.2 te „przestarzałe” wersje nie są już potrzebne.

iOS 16.0 to duża aktualizacja z wieloma nowościami dla iPhone’a. W iOS 16.0.1 Apple usunęło pierwsze błędy w nowym telefonie iPhone 14 i iPhone 14 Pro, a iOS 16.0.2 przyniósł kolejne poprawki dla wszystkich modeli iPhone’a z ostatnich lat. Po wydaniu nowej wersji systemu iOS Apple daje pewien okres czasu, w którym możliwe jest wykonanie aktualizacji do starszej wersji. Może to być czasem przydatne, jeśli wystąpią problemy z nową wersją. Następnie użytkownicy mogą powrócić do działającej starszej wersji.

Równolegle Apple pracuje nad systemem iOS 16.1. Spodziewamy się, że pierwsza duża aktualizacja dla iOS 16 zostanie wydana w połowie lub pod koniec października.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej