Apple przestał podpisywać iOS 15.4.1

przez Eryk

Apple zaprzestało podpisywania systemu iOS 15.4.1. Była to przedostatnia aktualizacja dla systemu iOS, która rozwiązywała między innymi problemy związane z wysokim zużyciem energii i odpowiednio krótszym czasem pracy na baterii.

Apple przestał podpisywać iOS 15.4.1

Apple przestał podpisywać iOS 15.4.1

Użytkownicy, którzy już pobrali i zainstalowali aktualizację do iOS 15.5, nie mogą już powrócić do poprzednich wersji systemu iOS. Aby zapewnić aktualizację platformy jak największej liczbie użytkowników, firma Apple zawsze korzysta z możliwości zakończenia podpisywania nowych wersji.

iOS 15.5 był ostatnią dużą aktualizacją i przyniósł m.in. pewne poprawki w aplikacji Podcasty oraz liczne ulepszenia zabezpieczeń. iOS 15.6 jest już w wersji beta, ale prawdopodobnie nie zostanie udostępniony przed rozpoczęciem wersji beta systemu iOS 16 dla wszystkich użytkowników na konferencji WWDC 2022 na początku czerwca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej