Apple przesuwa premierę „subskrypcji podcastów” na czerwiec

przez Eryk

Apple informuje podcasterów, że uruchomienie subskrypcji Apple Podcasts zostanie opóźnione do czerwca. Wykorzystują ten dodatkowy czas, aby zoptymalizować doświadczenia podcasterów i słuchaczy.

Podczas wydarzenia „Spring Loaded” w kwietniu tego roku, Apple nie tylko przedstawiło nowości sprzętowe, ale również pojawiło się ogłoszenie o Apple Podcasts. Mówiło się, że Apple rozpoczyna kolejny rozdział podcastingu z ” Abonament Apple Podcasts”. Apple podał maj jako datę premiery. Wraz z aktualizacją do iOS 14.6, Apple również położył fundament dla innowacji Podcasts, jednak Apple musi jeszcze przestawić przełącznik dla z Podcasts subskrypcji. Poprzednio w iOS 14.5 wprowadzono znaczące zmiany w wyglądzie aplikacji Apple Podcasts.

Apple przesuwa premierę "subskrypcji podcastów" na czerwiec
zdjęcie by apple.com

Apple przesuwa premierę „subskrypcji podcastów” na czerwiec

Jak jest teraz potwierdzone, Apple potrzebuje trochę więcej czasu, aby uruchomić Abonamenty Apple Podcasts, aby zoptymalizować doświadczenie dla producentów podcastów i słuchaczy.

Jest całkiem możliwe, że Apple zwleka z aktualizacją do iOS 14.7, aby odblokować subskrypcje Podcastów. Niewykluczone jest jednak również tymczasowe uaktualnienie do iOS 14.6.1.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej