Apple publikuje oficjalny zwiastun „Magiczne Święta z Mariah Carey”

przez Eryk
0 komentarzy

Apple i Mariah Carey współpracują nad wydaniem „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” wyłącznie na Apple TV + na Boże Narodzenie. Zaczyna się 4 grudnia, oficjalny zwiastun jest już dostępny.

Oficjalny zwiastun „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” jest dostepny

W sierpniu tego roku Apple ogłosił, że razem z Mariah Carey wyprodukują świąteczną specjalność. Od kilku dni wiadomo, że startuje 4 grudnia, a oficjalny zwiastun jest już dostępny do obejrzenia.

Do „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” towarzyszy ścieżka dźwiękowa z Apple Music. Singiel ze ścieżką dźwiękową i nowy teledysk do „Oh Santa!”, Napisany wspólnie przez Carey z Arianą Grande i Jennifer Hudson, zostaną rozprowadzone przez Sony Music i wydane 4 grudnia w Apple Music i innych platformach streamingowych.

YouTube video

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej