Apple rozpoczyna sprzedaż kontrolera PS5 DualSense po dodaniu kompatybilności z iPhone, iPad, Apple TV i Mac

przez Eryk

Apple rozpoczął właśnie sprzedaż białego bezprzewodowego kontrolera gier PS5 DualSense za pośrednictwem swojego sklepu internetowego, z cenami zgodnymi z Sony na poziomie 69,95 dolarów. Szacuje się, że zamówienia złożone dzisiaj będą realizowane w przyszłym tygodniu, jak narazie w Stanach Zjednoczonych.

Apple rozpoczyna sprzedaż kontrolera PS5 DualSense
photo by apple

PS5 DualSense w sklepie Apple

Wydane w zeszłym miesiącu aktualizacje oprogramowania iOS 14.5, iPadOS 14.5, tvOS 14.5 i macOS 11.3 dodały obsługę kontrolerów PS5 i Xbox Series X na urządzeniach, takich jak iPhone, iPad, Apple TV i Mac. Kontrolerów można używać z dowolnymi grami obsługującymi kontrolery, w tym z grami dostępnymi w Apple Arcade lub odtwarzanymi strumieniowo za pośrednictwem aplikacji PS Remote Play.

Jak sparować kontroler PS5 i Xbox Series X z telefonem iPhone, iPadem i Apple TV
Firma Sony ogłosiła niedawno nowe opcje kolorystyczne kontrolera PS5 DualSense: Cosmic Red i Midnight Black, ale w tej chwili Apple nie oferuje tych kolorów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej