Apple rozszerza program serwisowania podświetlenia wyświetlacza w 13-calowym MacBooku Pro

przez Eryk

Apple rozszerzyło program serwisowy podświetlenia wyświetlacza 13-calowego MacBooka Pro, dzięki czemu można z niego korzystać jeszcze pięć lat po jego pierwszej sprzedaży.

Program serwisowania podświetlenia wyświetlacza w 13-calowym MacBooku Pro

W maju 2019 roku Apple uruchomiło tzw. „Program serwisowy podświetlenia wyświetlacza 13-calowego MacBooka Pro”. W tamtym czasie firma Apple ustaliła, że w przypadku niewielkiego odsetka wyświetlaczy w 13-calowych MacBookach Pro może występować co najmniej jeden z następujących objawów:

  • Podświetlenie wyświetlacza stale lub czasami uwidacznia pionowe jasne obszary wzdłuż całej dolnej części ekranu
  • Podświetlenie wyświetlacza przestaje w ogóle działać

Dotknięte tą usterką urządzenia były sprzedawane od października 2016 roku do lutego 2018 roku. Dotknięte tą usterką MacBooki Pro będą serwisowane bezpłatnie przez firmę Apple lub Autoryzowane Serwisy Apple.

Modele spełniające kryteria

Aby zidentyfikować model komputera i sprawdzić, czy spełnia on kryteria tego programu, wybierz kolejno menu Apple > Ten Mac. Poniżej znajduje się lista modeli spełniających kryteria.

  • MacBook Pro (13-calowy, 2016 r., cztery porty Thunderbolt 3)
  • MacBook Pro (13­calowy, 2016 r., dwa porty Thunderbolt 3)

Program obejmuje spełniające kryteria modele MacBooka Pro przez 5 lat od pierwszej sprzedaży detalicznej lub przez 3 lata od daty rozpoczęcia tego programu w zależności od tego, który z tych okresów jest dłuższy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej