Apple rozważa iPady z większymi wyświetlaczami

przez Eryk

Apple rozważa większe iPady i zmienia obsadę swojego działu motoryzacyjnego, a Peloton ma na celu wprowadzenie obsługi zegarka Apple Watch.

W pierwszej edycji swojego nowego biuletynu Power On dla Bloomberg, Mark Gurman powiedział, że Apple bada przyszłe iPady z większymi wyświetlaczami, choć dodał, że potencjalne wydanie jest prawdopodobnie co najmniej za parę lat, jeśli kiedykolwiek.

Apple rozważa iPady z większymi wyświetlaczami
iPad Pro (zdjęcie:apple.com)

Fragment biuletynu Gurmana:

Przejdźmy od razu do rzeczy: ten newsletter pisałem na iPadzie Pro. Nie brzmi to może jak jakaś szokująca rewelacja, ale uwierzcie mi, że wcześniej zdegradowałem tablet do oglądania wideo i lekkich gier. Jednak od czasu wydania w tym miesiącu bety systemu iPadOS 15 zostawiłem laptopa i zdecydowaną większość pracy wykonuję na iPadzie.

iPady z większymi wyświetlaczami

Większe rozmiary wyświetlaczy pomogłyby jeszcze bardziej zatrzeć linie między iPadem Pro a MacBookiem Pro, który jest dostępny z maksymalnie 16-calowym wyświetlaczem. Jednak wielu klientów nadal uważa, że iPadOS nie wykorzystuje w pełni możliwości sprzętowych iPada Pro, a Gurman stwierdził, że Apple musi ostatecznie pozwolić na aplikacje Mac i wielozadaniowość podobną do Maca, z bardziej elastycznymi układami okien aplikacji na iPadzie Pro.

Apple po raz ostatni zaktualizował iPada Pro w kwietniu, wprowadzając niestandardowy układ M1, obsługę Thunderbolt, łączność 5G w modelach komórkowych, wyświetlacz mini-LED w modelu 12,9-calowym, do 2 TB pamięci masowej, do 16 GB pamięci RAM i wiele innych.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej