Apple testuje kilka składanych prototypów iPhone’a, ale ma obawy co do technologii i rynku

przez Eryk

Według Lecker Dylandkt, Apple eksperymentuje z kilkoma składanymi prototypami iPhone’a, ale składany iPhone może nie pojawić się w najbliższej przyszłości, ponieważ Apple nadal ma obawy dotyczące technologii składanego wyświetlacza i składanego rynku smartfonów.

Apple testuje kilka składanych prototypów iPhone'a
Photo by Gabriel Freytez on Pexels.com

Apple testuje kilka składanych prototypów iPhone’a

W wątku tweeta, Dylandkt powiedział, że Apple pracuje nad możliwym przyszłym urządzeniem, ale że technologia składanego wyświetlacza nie jest wystarczająco zaawansowana i wciąż jest zbyt wiele „kompromisów”, z którymi trzeba sobie poradzić.

https://twitter.com/dylandkt/status/1479157616983130113?s=20

Przynajmniej jeden z Apple składanych prototypów iPhone mógłby mieć dwa oddzielne panele wyświetlacza połączone przez zawias.

Samsung od lat wypuszcza składane smartfony, a inni producenci Androida również przyjęli składaną technologię. Smartfony ze składanymi wyświetlaczami wciąż borykają się z problemami z trwałością i jakością wykonania, a także mają wysokie ceny, które znacznie przewyższają koszt standardowych smartfonów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej