Apple TV + Launch: Losing Alice startuje 22 stycznia

przez Eryk

Apple TV + Launch

Minęło kilka miesięcy, odkąd Apple ogłosił thriller psychologiczny „Losing Alice”.

Losing Alice zaczyna się 22 stycznia

Apple potwierdziło, że będziemy musieli poczekać jeszcze około dwa miesiące, zanim serial zacznie się wyłącznie na Apple TV +. Odbędzie się to 22 stycznia 2021 roku. Istnieją trzy odcinki gotowe do rozpoczęcia. Kolejne odcinki zawsze następują w piątki. Seria składa się w sumie z ośmiu odcinków.

Serial podąża za Alice, 48-letnią reżyserką, która od czasu, kiedy została wychowana, poczuła się nieistotna. Po krótkim spotkaniu w pociągu ma obsesję na punkcie 24-letniej scenarzystki Femme Fatale Sophie (w tej roli Lihi Kornowski) i ostatecznie rezygnuje z moralnej uczciwości, by zdobyć władzę, znaczenie i sukces.

„For All Mankind – 2nd Season” rozpoczyna się 19 lutego

For All Mankind był jednym z pierwszych seriali wyświetlanych na Apple TV +. To było około rok temu. Po ogłoszeniu kontynuacji See and Dickinson i innych serii, data rozpoczęcia „For All Mankind – Season 2” została ustalona. Rozpoczyna się 19 lutego.

For All Mankind opowiada o życiu astronautów NASA, inżynierów i ich rodzin, a także pokazuje wyłaniający się świat, w którym NASA i program kosmiczny miały ogromne znaczenie i były przedmiotem naszych nadziei i marzeń.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej