Apple TV+: nadchodzi nowy serial komediowy „The Big Door Prize”

przez Eryk

Na horyzoncie widać nowe treści dla Apple TV+. Teraz ujawniono, że Apple zabezpieczyło prawa do półgodzinnego serialu komediowego „The Big Door Prize”, opartego na noweli o tym samym tytule autorstwa M.O. Walsh.

Apple TV+: nadchodzi nowy serial komediowy "The Big Door Prize"

Apple TV+: nadchodzi nowy serial komediowy „The Big Door Prize”

Deadline donosi, że Apple zabezpieczyło prawa do filmu „The Big Door Prize”. Projekt, którego reżyserem jest scenarzysta „Schitt’s Creek” David West Read, będzie składał się z dziesięciu półgodzinnych odcinków. Read pełni również funkcję producenta wykonawczego.

„The Big Door Prize” opowiada historię mieszkańców małego miasteczka Deerfield, którzy odkrywają, że w ich lokalnym sklepie spożywczym znajduje się magiczna maszyna do przepowiadania losu.

„The Big Door Prize” pochodzi od Skydance Television, firmy, która współpracuje również z Apple na nadchodzącym serialem „Foundation”, opartym na serii powieści science fiction Isaaca Asimova.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej