Apple TV+: Nowe odcinki „The Snoopy Show”, „Physical”, „Home Before Dark 2” i wiele więcej

przez Eryk

W tym tygodniu na Apple TV+ nie pojawią się żadne nowe treści, ale pojawią się nowe dodatki do istniejących serii. Nowe odcinki „Central Park Sezon 2”, „Physical”, „Home Before Park Sezon 2”, „Lisey’s Story” i „The Snoopy Show” są już dostępne.

Nowe odcinki "Physical", "The Snoopy Show" i wiele innych.
Physical(zdjecie:apple)

Nowe odcinki „Physical”, „The Snoopy Show” i wiele innych.

Młodsi widzowie mogą się z tego powodu cieszyć. Nowe odcinki serialu „The Snoopy Show” są już dostępne w Apple TV+. Przeżyj nowe przygody z Snoopym, Woodstockiem, Charliem Brownem i innymi.

Dalej kontynuuje się z Physical. Odcinek 6 nosi nazwę „The Shoot”. Sheila kręci dwa filmy – jeden na aerobik, drugi na potrzeby kampanii Danny’ego – i coraz bardziej pogrąża się w długach i sieci oszustw. W Home Before Dark kontynuujemy odcinek 205, „Samolot”. Nagrania z czarnej skrzynki wstrząsnęły Hilde. Matt uświadamia sobie, że tak naprawdę niewiele wiedział o swoim ojcu.

„No Light. No Spark” to tytuł 7 odcinka Lisey’s Story. Dwa lata po śmierci Scotta, Lisey znów musi zmierzyć się ze śmiertelnością, ale tym razem ma plan – i dotyczy on Boo’ya-Mond.

Odcinek 5 do Central Park sezon 2 pierścienie „A Round Thing.” Kiedy Molly potrzebuje nowego stanika, Owen zabiera ją na zakupy. Helen znajduje klucz, który może w końcu ujawnić, czy jest zapisana w testamencie Bitsa.

Mamy dla Was małą zapowiedź. W przyszłym tygodniu na platformie Apple TV+ rozpocznie się emisja serialu „Schmigadoon!”. Tydzień później 23 lipca kontynuacja z „Ted Lasso Season 2”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej