Apple TV + obejmuje nowy serial komediowy Bena Stillera

przez Eryk

W międzyczasie przygotowywana jest nowa zawartość dla Apple TV +, a teraz dodawany jest kolejny projekt. Jak obecnie wiadomo, Apple zapewnił sobie prawa do nowego serialu komediowego Bena Stillera i Andy’ego Samberga.

Jak donosi The Hollywood Reporter, Apple zabezpieczyło prawa do nowego serialu komediowego Bena Stillera, Noah Hawleya i zespołu z Palm Springs Andy’ego Samberga i Andy’ego Siary. Wygląda na to, że proces licytacji zakończył się w ostatni weekend i Apple wygrał przetarg. Nowa seria nie ma jeszcze nazwy.

Apple TV + obejmuje nowy serial komediowy Bena Stillera

Andy Samberg będzie producentem i gwiazdą serialu, a Stiller i Bob-Waksberg pojawią się jako producenci w serialu. Andy Siara napisze scenariusz, a także będzie producentem wykonawczym. Spektakl zyskał zainteresowanie dzięki Palm Springs, filmowi Hulu z 2020 roku z Andym Sambergiem i Cristinem Milloti.

Dalsze szczegóły dotyczące serii nie są jeszcze znane. Nie ma jeszcze plotek, o czym jest serial ani kiedy rozpocznie się na Apple TV +.

Po uruchomieniu Apple TV + w listopadzie 2019 roku z kilkoma serialami i filmami, Apple znacznie rozszerzyło swoje portfolio. Trwa to przez cały ten rok wraz z licznymi nowymi treściami. Drugi sezon Dickinsona rozpoczął się w zeszłym tygodniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej