Apple TV+: Oficjalny zwiastun serialu „Ted Lasso – Sezon 2” dostępny

przez Eryk
0 komentarzy

Bez wątpienia „Ted Lasso” to jeden z najlepszych seriali na Apple TV+. Na pewno znajdzie się niejeden abonent, który z niecierpliwością czeka na premierę 2. sezonu serialu komediowego. Apple wydał oficjalny zwiastun dzisiaj.

Oficjalny zwiastun serialu "Ted Lasso - Sezon 2" dostępny
„Ted Lasso – Sezon 2”(Zdjecie:Apple)

Oficjalny zwiastun serialu „Ted Lasso – Sezon 2”

Od momentu premiery Ted Lasso, serial komediowy zdołał przekonać nie tylko zwykłych użytkowników, ale również profesjonalną publiczność. W ostatnich miesiącach „Ted Lasso” otrzymał różne nagrody.

Zdobywca Złotego Globu Jason Sudeikis wciela się w postać Teda Lasso – trenera futbolu amerykańskiego, który bez żadnego doświadczenia ma poprowadzić angielski klub piłkarski. Brak wiedzy nadrabia jednak optymizmem, determinacją i ciasteczkami.

YouTube video

Zwiastun 2. sezonu jako pierwszy opublikował Brett Goldstein za pośrednictwem Twittera. To uosabia rolę Roya Kenta. Tymczasem oficjalny zwiastun jest już dostępny na YouTube. Zaczyna się 23 lipca 2021 roku, a więc za około miesiąc. Dla Apple, seria ma tak duże znaczenie, że została poruszona przez CEO Apple Tim Cook podczas kwietniowego wydarzenia. Sezon 2 będzie składał się z 12 odcinków, rozpoczynając się od dwóch epizodów. Potem kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień – zawsze w piątki.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej