Apple TV+: Oficjalny zwiastun serialu „Ted Lasso – Sezon 2” dostępny

przez Eryk

Bez wątpienia „Ted Lasso” to jeden z najlepszych seriali na Apple TV+. Na pewno znajdzie się niejeden abonent, który z niecierpliwością czeka na premierę 2. sezonu serialu komediowego. Apple wydał oficjalny zwiastun dzisiaj.

Oficjalny zwiastun serialu "Ted Lasso - Sezon 2" dostępny
„Ted Lasso – Sezon 2”(Zdjecie:Apple)

Oficjalny zwiastun serialu „Ted Lasso – Sezon 2”

Od momentu premiery Ted Lasso, serial komediowy zdołał przekonać nie tylko zwykłych użytkowników, ale również profesjonalną publiczność. W ostatnich miesiącach „Ted Lasso” otrzymał różne nagrody.

Zdobywca Złotego Globu Jason Sudeikis wciela się w postać Teda Lasso – trenera futbolu amerykańskiego, który bez żadnego doświadczenia ma poprowadzić angielski klub piłkarski. Brak wiedzy nadrabia jednak optymizmem, determinacją i ciasteczkami.

Zwiastun 2. sezonu jako pierwszy opublikował Brett Goldstein za pośrednictwem Twittera. To uosabia rolę Roya Kenta. Tymczasem oficjalny zwiastun jest już dostępny na YouTube. Zaczyna się 23 lipca 2021 roku, a więc za około miesiąc. Dla Apple, seria ma tak duże znaczenie, że została poruszona przez CEO Apple Tim Cook podczas kwietniowego wydarzenia. Sezon 2 będzie składał się z 12 odcinków, rozpoczynając się od dwóch epizodów. Potem kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień – zawsze w piątki.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej