Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”

przez Eryk

Apple TV Plus, nowy serial o nazwie „Jane”, zlecony do Produkcji przez Apple. Jane to przyjazny rodzinie serial dla dzieci autorstwa zdobywcy nagrody Emmy J.J. Johnson, Sinking Ship Entertainment i Jane Goodall Institute.

Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”

„Jane” podąża za Jane Garcia, dziesięcioletnią dziewczynką o silnej wyobraźni. Jane i jej lojalni koledzy z drużyny pracują, aby chronić jedno zagrożone zwierzę w każdym odcinku. Całość jest zgodna z mottem: „Zajmiemy się tym tylko wtedy, gdy zrozumiemy. Pomożemy tylko wtedy, gdy nam zależy. Można ich uratować tylko wtedy, gdy pomożemy ”.

Jane to druga seria Apple Original wyprodukowana przez Sinking Ship Entertainment, wraz z uznanym, zdobywcą nagrody Daytime Emmy Ghostwriter, który niedawno miał premierę drugiego sezonu w Apple TV +.

Apple TV + oferuje teraz różne seriale dla dzieci, w tym „The Snoopy Show”, „Doug Unplugs”, „Stillwater”, „Ghostwriter”, „Fraggle Rock” i nie tylko. W tej chwili nie jest jeszcze wiadome, kiedy dokładnie Jane pojawi się w Apple TV +.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej