Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”

przez Eryk
0 komentarzy

Apple TV Plus, nowy serial o nazwie „Jane”, zlecony do Produkcji przez Apple. Jane to przyjazny rodzinie serial dla dzieci autorstwa zdobywcy nagrody Emmy J.J. Johnson, Sinking Ship Entertainment i Jane Goodall Institute.

Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”

„Jane” podąża za Jane Garcia, dziesięcioletnią dziewczynką o silnej wyobraźni. Jane i jej lojalni koledzy z drużyny pracują, aby chronić jedno zagrożone zwierzę w każdym odcinku. Całość jest zgodna z mottem: „Zajmiemy się tym tylko wtedy, gdy zrozumiemy. Pomożemy tylko wtedy, gdy nam zależy. Można ich uratować tylko wtedy, gdy pomożemy ”.

Jane to druga seria Apple Original wyprodukowana przez Sinking Ship Entertainment, wraz z uznanym, zdobywcą nagrody Daytime Emmy Ghostwriter, który niedawno miał premierę drugiego sezonu w Apple TV +.

Apple TV + oferuje teraz różne seriale dla dzieci, w tym „The Snoopy Show”, „Doug Unplugs”, „Stillwater”, „Ghostwriter”, „Fraggle Rock” i nie tylko. W tej chwili nie jest jeszcze wiadome, kiedy dokładnie Jane pojawi się w Apple TV +.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej